Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2014

Běh za břehem
Běh AC
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh Zámečku
Běh Markovicou
Jarní kros Písařova
Na Baštu
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Šumperská hodinovka
Běh salonu Zdena
Kaskády
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Hrabenovský kros
12. 10. 2014, 10.00
Sokol Hrabenov - Lukáš Mazák, Hrabenov - lyžařský areál
7470 m / převýšení 200 m / intervalový start, lesní běh, cesty, pěšiny, louky
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Fochler PetrAK Drnovice199128.350.00
0.00
3.49 1    
2Jílek DavidZábřeh198730.281.53
1.53
4.04 2    
3Žouželka LiborSKP Šumperk197830.382.03
2.03
4.06 3    
4Myslín Zdeněk197131.222.47
0.00
4.11  1   
5Bernard Mikulᚊumperk199831.242.49
0.00
4.121     
6Kavrentzis KonstantinCannibals Baseball Šumperk198132.223.47
3.47
4.19 4    
7Voženílek MartinLibina198332.484.13
4.13
4.23 5    
8Kašpařík TomášPřerov197533.054.30
4.30
4.25 6    
9Hubáček PavelSporton Šumperk197633.094.34
4.34
4.26 7    
10Fišnar JiříKouty nad Desnou197633.104.35
4.35
4.26 8    
11Mikulka JosefŠumperk194933.234.48
0.00
4.28    1 
12Vortel OndřejČervenka198733.475.12
5.12
4.31 9    
13Dostál MartinBludov199734.125.37
2.48
4.342     
14Gebr MilanGebříci Zábřeh195434.275.52
1.04
4.36    2 
15Rozsíval AloisKVS Šumperk199134.416.06
6.06
4.38 10    
16Sporek MiroslavFagus195435.326.57
2.09
4.45    3 
17Harapát AntonínVolejbal Rapotín197435.557.20
4.33
4.48  2   
18Miča PetrSDH Bratrušov197936.067.31
7.31
4.49 11    
19Křivohlávek PavelNový Malín197036.337.58
5.11
4.53  3   
20Pumprla RostislavPartners198536.368.01
8.01
4.53 12    
21David VladimírŠumperk197536.478.12
8.12
4.55 13    
22Vozda JiříKVS Šumperk196137.348.59
0.00
5.01   1  
23Mazák LukášSokol Hrabenov198637.348.59
8.59
5.01 14    
24Vaida JiříOlomouc195638.159.40
0.41
5.07   2  
25Smolicha JosefNový Malín195638.5610.21
1.22
5.12   3  
26Květoň VladimírŠumperk196839.0510.30
7.43
5.13  4   
27Bajerová AlenaGebříci Zábřeh198439.0510.30
0.00
5.13 1    
28Hejl JanProsport Šumperk195339.0710.32
5.44
5.14    4 
29Hrubá MartinaKVS Šumperk197240.0311.28
0.00
5.21  1   
30Žouželková JanaSKP Šumperk197740.0811.33
0.05
5.22  2   
31Batěk MiroslavHrabišín195440.1411.39
6.51
5.23    5 
32Rozsíval AloisKVS Šumperk196341.2512.50
3.51
5.32   4  
33Tichý ViktorHoral Šumperk197141.2712.52
10.05
5.32  5   
34Jirásková BarboraIscarex Česká Třebová199141.4113.06
2.36
5.34 2    
35Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195941.4513.10
4.11
5.35   5  
36Vorel MilanZábřeh197642.0913.34
13.34
5.38 15    
37Jirásková EvaSalon Zdena196443.1614.41
0.00
5.47   1  
38Srovnal OtakarLoko Zábřeh194243.3314.58
0.00
5.49     1
39Krňávková EvaTrisk Olomouc197543.4515.10
3.42
5.51  3   
40Janů IvaŠumperk198144.0115.26
4.56
5.53 3    
41Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice193944.2015.45
0.47
5.56     2
42Drážná HelenaSK Pašerák Písařov199846.3317.58
0.00
6.131     
43Březina ZdeněkSalix Chromeč196146.5318.18
9.19
6.16   6  
44Prudík JiříRejchartice197047.2918.54
16.07
6.21  6   
45Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193648.2219.47
4.49
6.28     3
46Rozsívalová HelenaKVS Šumperk197052.4924.14
21.27
7.04  7