Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2015

Běh za břehem
Běh na Račici
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Jarní kros Písařova
Běh Markovicou
Na Baštu
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh na Račici
01. 04. 2015, 17.00
Atletika Zábřeh, Zábřeh, u zemního vodojemu Račice
6000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášNový Malín199521.550.00
0.00
3.39 1    
2Sikora OndřejAtletika Zábřeh197722.220.27
0.27
3.43 2    
3Kechrt TomášCyklo Polách & syn198122.360.41
0.41
3.46 3    
4Jílek DavidZábřeh198722.440.49
0.49
3.47 4    
5Bernard Mikulᚊumperk199823.071.12
0.00
3.511     
6Paloncý PavelKVS Šumperk198423.371.42
1.42
3.56 5    
7Kodl JanLa Viva travel199324.172.22
2.22
4.02 6    
8Šrámek OndřejKVS Šumperk199924.332.38
1.26
4.052     
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh197524.442.49
0.00
4.07  1   
10Kašpařík TomášSK Přerov197524.472.52
0.03
4.07  2   
11Petruš LubomírŠumperk199024.532.58
2.58
4.08 7    
12Muller JonášKVS Šumperk199925.033.08
1.56
4.103     
13Filipiová EvaTJ Šumperk198625.103.15
0.00
4.11 1    
14Maixner JaroslavSK Valašské království198825.133.18
3.18
4.12 8    
15Myslín Zdeněk197125.183.23
0.34
4.13  3   
16Smolicha TomášNový Malín199525.303.35
3.35
4.15 9    
17Stryk MartinKVS Šumperk197525.393.44
0.55
4.16  4   
18Janů MilanOA Šumperk199825.423.47
2.35
4.174     
19Klučka ZdeněkŠumperk197625.513.56
3.56
4.18 10    
20Knápek LubomírLK Šumperk195926.154.20
0.00
4.22   1  
21Kukula MarcelNový Malín197326.424.47
1.58
4.27  5   
22Sporek MiroslavLoučná195426.484.53
0.00
4.28    1 
23Hecl MilošKVS Šumperk197627.035.08
5.08
4.30 11    
24Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196827.085.13
2.24
4.31  6   
25Souček JanSeverka Šumperk196527.165.21
1.01
4.32   2  
26Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198527.265.31
5.31
4.34 12    
27Bartoš AntonínSKP Šumperk197327.345.39
2.50
4.35  7   
28Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196827.535.58
3.09
4.38  8   
29Šrámek JaromírKVS Šumperk195828.026.07
1.47
4.40   3  
30Miča PetrSDH Bratrušov197928.056.10
6.10
4.40 13    
31Pyšný FilipŠumperk196628.226.27
3.38
4.43  5   
32Kupec KarelAktos Racing199229.077.12
7.12
4.51 14    
33Ozorovský KarolAtletika Zábřeh197629.157.20
7.20
4.52 15    
34Jančík MojmírRajhrad196329.197.24
3.04
4.53   4  
35Kovář Martin200129.267.31
6.19
4.546     
36Cejpek LukášDrakobijci198929.327.37
7.37
4.55 16    
37Smolicha JosefNový Malín195630.358.40
4.20
5.05   5  
38Hejl JanBehej Šumperk195330.368.41
3.48
5.06    2 
39Rozsíval AloisKVS Šumperk196331.049.09
4.49
5.10   6  
40Jirásková EvaSalon Zdena196431.349.39
0.00
5.15   1  
41Přibyl JosefPostřelmov198232.0310.08
10.08
5.20 17    
42Gunther VlastimilDrakobijci198632.1210.17
10.17
5.22 18    
43Schwab Petr197432.1910.24
7.35
5.23  9   
44Kaver LukášDrakobijci199233.2111.26
11.26
5.33 19    
45Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195933.3111.36
7.16
5.35   7  
46Žandová VěraAtletika Zábřeh199034.0512.10
8.55
5.40 2    
47Stryková VlastaKVS Šumperk197634.1712.22
0.00
5.42  1   
48Srovnal OtakarLoko Zábřeh194237.2315.28
0.00
6.13     1
49Gaman JaroslavAvanti Havířov193545.4723.52
8.24
7.37     2
50Eggenová MarieZábřeh195247.4125.46
16.07
7.56   2