Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2015

Běh za břehem
Běh na Račici
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Jarní kros Písařova
Běh Markovicou
Na Baštu
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh Markovicou
13. 05. 2015, 17.00
Sokol Kolšov - Alois Dražný, Kolšov - hostinec u sv.Anny
8250 m / převýšení 328 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Blaha TomášAK Kroměříž197632.520.00
0.00
3.59 1    
2Žanda AdamTJ Šumperk199134.211.29
1.29
4.09 2    
3Polách RostislavDama sport Šumperk197534.361.44
0.00
4.11  1   
4Žouželka LiborAtletika Zábřeh197836.403.48
3.48
4.26 3    
5Kašpařík TomášSK Přerov197536.463.54
2.10
4.27  2   
6Srovnal OtakarLoko Zábřeh197537.064.14
2.30
4.29  3   
7Vošický PavelDama sport Šumperk197537.134.21
2.37
4.30  4   
8Saňák MartinSK Damasport Šumperk197837.264.34
4.34
4.32 4    
9Macek JanHS Jeseníky198037.264.34
4.34
4.32 5    
10Bernard Mikulᚊumperk199837.334.41
0.00
4.331     
11Seidenglanz MarekSeverka Šumperk197437.404.48
3.04
4.33  5   
12Horvát PetrZábřeh199438.115.19
5.19
4.37 6    
13Myslín Zdeněk197138.145.22
3.38
4.38  6   
14Bank JaroslavŠumperk198438.415.49
5.49
4.41 7    
15Smolicha TomášNový Malín199538.566.04
6.04
4.43 8    
16Patterman PavelKVS Šumperk197338.596.07
4.23
4.43  7   
17Rajnošek ZdeněkŠumperk198539.096.17
4.33
4.44  9   
18Jílek JakubKVS Šumperk199239.266.34
6.34
4.46 10    
19Klimeš MichalHS Jeseníky196339.436.51
0.00
4.48   1  
20Fišnar JiříKouty nad Desnou197639.587.06
7.06
4.50 11    
21Knápek LubomírLK Šumperk195940.047.12
0.21
4.51   2  
22Vogel MichalŠumperk197640.097.17
7.17
4.52 12    
23Kukula MarcelNový Malín197340.117.19
5.35
4.52  8   
24Hecl MilošKVS Šumperk197640.177.25
7.25
4.52 13    
25Sporek MiroslavLoučná195441.048.12
0.00
4.58    1 
26Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196841.138.21
6.37
4.59  9   
27Souček JanSeverka Šumperk196541.208.28
1.37
5.00   3  
28Filipiová EvaTJ Šumperk198641.338.41
0.00
5.02 1    
29Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198541.518.59
8.59
5.04 14    
30Bednarská VeronikaAtletika Šumperk199742.469.54
0.00
5.111     
31Matura Tomᚊumperk197442.5610.04
8.20
5.12  10   
32Harapát AntonínVolejbal Rapotín197443.0610.14
8.30
5.13  11   
33Bartoš AntonínSKP Šumperk197343.1710.25
8.41
5.14  12   
34Mazák LukášSokol Hrabenov198643.2610.34
10.34
5.15 15    
35Křivohlávek PavelNový Malín197043.3610.44
9.00
5.17  13   
36Mazánek Michal198043.4610.54
10.54
5.18 16    
37Černohous MartinRapotín196943.5010.58
9.14
5.18  14   
38Jersák JanHS Ramzová198146.1613.24
13.24
5.36 17    
39Pražák RostislavAtletika Šumperk197346.3313.41
11.57
5.38  15   
40Smolicha JosefNový Malín195646.4513.53
7.02
5.40   4  
41Divišová AliceŠumperk197146.5714.05
0.00
5.41  1   
42Janů IvaŠumperk198147.0414.12
5.31
5.42 2    
43Přibyl JosefPostřelmov198247.2014.28
14.28
5.44 18    
44Vozda JiříKVS Šumperk196147.3114.39
7.48
5.45   5  
45Žouželková JanaSKP Šumperk197748.0215.10
1.05
5.49  2   
46Krňávková EvaTrisk Olomouc197549.3016.38
2.33
6.00  3   
47Diviš MiroslavStříbrňáci197251.1318.21
16.37
6.12  16   
48Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195951.1818.26
11.35
6.13   6  
49Hejl JanBehej Šumperk195353.1820.26
12.14
6.27    2 
50Berková KatarínaŠumperk198153.3720.45
12.04
6.29 3    
51Srovnal OtakarLoko Zábřeh194254.1021.18
0.00
6.33     1
52Pazourová TereziaFit Aerobic Šumperk197055.5623.04
8.59
6.46  4   
53Drážná HelenaSK Pašerák Písařov199857.5024.58
15.04
7.002     
54Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov195162.3229.40
19.46
7.343     
55Tonová ZdeňkaSalón Zdena195863.3230.40
0.00
7.42   1  
56Brtníčková MiroslavaKrálec196268.0035.08
4.28
8.14   2