Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2015

Běh za břehem
Běh na Račici
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Jarní kros Písařova
Běh Markovicou
Na Baštu
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Bludovský kros
27. 09. 2015, 10.00
PERPO Bludov, Bludov, koupaliště Vlčí důl
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Žanda AdamTJ Šumperk199120.180.00
0.00
2.32 1    
2Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc197420.420.24
0.00
2.35  1   
3Chytil DavidVSK Uni Brno198721.181.00
1.00
2.39 2    
4Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197721.371.19
1.19
2.42 3    
5Fišnar RomanSkiAlp Jeseníky198321.421.24
1.24
2.42 4    
6Čížek RadomírHK MD Šumperk198621.481.30
1.30
2.43 5    
7Doubrava MarekKolšov197422.572.39
2.15
2.52  2   
8Kavrentzis KonstantinCyklo Polách & syn198123.273.09
3.09
2.55 6    
9Seidenglanz MarekSeverka Šumperk197423.403.22
2.58
2.57  3   
10Bachroň DavidŠumperk198623.463.28
3.28
2.58 7    
11Hauška JanŠumperk197123.473.29
3.05
2.58  4   
12Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198523.553.37
3.37
2.59 8    
13Kukula MarcelNový Malín197324.023.44
3.20
3.00  5   
14Souček JanSeverka Šumperk196524.073.49
0.00
3.00   1  
15Dostál JiříLiga 100 Olomouc196424.584.40
0.51
3.07   2  
16Genčur RomanTwo Boys Team198725.034.45
4.45
3.07 9    
17Sporek MiroslavLoučná195425.375.19
0.00
3.12    1 
18Harapát AntonínVolejbal Rapotín197425.455.27
5.03
3.13  6   
19Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196826.135.55
5.31
3.16  7   
20Janů IvaŠumperk198126.506.32
0.00
3.21 1    
21Krňávková EvaTrisk Olomouc197527.106.52
0.00
3.23  1   
22Přikryl ZdeněkKapelo Noa198127.377.19
7.19
3.27 10    
23Hrdlička MiroslavUničov198127.407.22
7.22
3.27 11    
24Konrád JosefŠumperk197828.017.43
7.43
3.30 12    
25Jirásko ZdeněkGOHBJM195528.318.13
2.54
3.33    2 
26Hejl JanBehej Šumperk195328.418.23
3.04
3.35    3 
27Žouželková JanaSKP Šumperk197728.468.28
1.36
3.35  2   
28Rozsíval AloisKVS Šumperk196328.568.38
4.49
3.37   3  
29Čmakal FrantišekBludov200329.329.14
0.00
3.411     
30Smolíková DanielaŠumperk198829.389.20
2.48
3.42 2    
31Jirásková EvaSalon Zdena196430.009.42
0.00
3.45   1  
32Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195930.179.59
6.10
3.47   4  
33Kunderová MichaelaDolní Studénky199331.1010.52
4.20
3.53 3    
34Vícencová PavlaSK Pašerák199731.3111.13
0.00
3.561     
35Vykydalová BlankaTJ Šumperk195631.3711.19
1.37
3.57   2  
36Čelovská KamilaDolní Studénky198431.4311.25
4.53
3.57 4    
37Drážná HelenaSK Pašerák Písařov199836.1816.00
4.47
4.322     
38Hrdlička LubomírUničov197336.3416.16
15.52
4.34  0   
39Březina ZdeněkSalix Chromeč196137.3517.17
13.28
4.41   5  
40Dobeš MartinKVS Šumperk197637.5417.36
17.36
4.44 13    
41Tonová ZdeňkaSalón Zdena195839.0118.43
9.01
4.52   3  
42Pazourová TereziaFit Aerobic Šumperk197039.0918.51
11.59
4.53  3   
43Šubrt JiříUničov197542.1721.59
21.35
5.17  8