Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2016

Běh za břehem
Běh na Račici
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Na honěnou
13. 04. 2016, 17.00
KVS Šumperk, Šumperk, Koliba (Kotel)
9500 m, lesní, intervalový
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Haltmar MiroslavAK Šternberk199538.110.00
0.00
4.01 1    
2Žanda AdamTJ Šumperk199138.470.36
0.36
4.04 2    
3Bednarský VojtěchTNF Bike team199738.560.45
0.45
4.05 3    
4Bernard Mikulᚊumperk199839.431.32
0.00
4.101     
5Jílek JakubKVS Šumperk199240.362.25
2.25
4.16 4    
6Král VáclavSeverka Šumperk198241.022.51
2.51
4.19 5    
7Maixner JaroslavSK Valašské království198841.533.42
3.42
4.24 6    
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh197541.573.46
0.00
4.24  1   
9Voženílek MartinLibina198342.184.07
4.07
4.27 7    
10Filipiová EvaTJ Šumperk198642.594.48
0.00
4.31 1    
11Šimeček JiříZlín198743.034.52
4.52
4.31 8    
12Vogel MichalŠumperk197643.195.08
1.22
4.33  2   
13Patterman PavelKVS Šumperk197343.285.17
1.31
4.34  3   
14Kašpar PetrSudkov199043.355.24
5.24
4.35 9    
15Knápek LubomírLK Šumperk195944.105.59
0.00
4.38   1  
16Brueckner MiroslavHoral Šumperk197944.536.42
6.42
4.43 10    
17Zákravský MichalŠumperk197444.536.42
2.56
4.43  4   
18Hecl MilošKVS Šumperk197645.137.02
3.16
4.45  5   
19Frydrych TomášZábřeh197745.207.09
7.09
4.46 11    
20Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198545.367.25
7.25
4.48 12    
21Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196845.577.46
4.00
4.50  6   
22Greschner LubošMagnus Orienteering197846.077.56
7.56
4.51 13    
23Hloušková MarcelaSKP Šumperk197446.538.42
0.00
4.56  1   
24Sýkora JanParapety RS197847.279.16
9.16
4.59 14    
25Bartoš AntonínSKP Šumperk197347.419.30
5.44
5.01  7   
26Fišnar JiříKouty nad Desnou197647.529.41
5.55
5.02  8   
27Sporek MiroslavFagus195447.549.43
0.00
5.02    1 
28Miča PetrSDH Bratrušov197949.0110.50
10.50
5.09 15    
29Křivohlávek PavelNový Malín197049.3911.28
7.42
5.13  9   
30Šmíd FrantišekSTF Šumperk196050.0311.52
5.53
5.16   2  
31Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196850.1412.03
8.17
5.17  10   
32Novák FrantišekKVS Šumperk197350.2512.14
8.28
5.18  11   
33Šimek VladimírDOLS Šumperk197550.4912.38
8.52
5.20  12   
34Harapát AntonínVolejbal Rapotín197451.0012.49
9.03
5.22  13   
35Jirásková EvaSalon Zdena196451.1313.02
0.00
5.23   1  
36Květoň VladimírKVS Šumperk196851.2213.11
9.25
5.24  14   
37Roháčková KateřinaVelké Losiny200151.5013.39
0.00
5.271     
38Vaňková HelenaŠumperk198551.5513.44
8.56
5.27 2    
39Vondruška BohuslavŠumperk196352.2014.09
8.10
5.30   3  
40Pecha LadislavRovensko198852.5114.40
14.40
5.33 16    
41Krobotová PetraŠumperk198853.5915.48
11.00
5.40 3    
42Karásek RomanHelia Kouty198454.4116.30
16.30
5.45 17    
43Hrubá MartinaKVS Šumperk197255.0816.57
8.15
5.48  2   
44Kabourek TomášSKP Šumperk197755.3817.27
17.27
5.51 18    
45Batěk MiroslavHrabišín195456.0817.57
8.14
5.54    2 
46Hejl JanBehej Šumperk195357.4919.38
9.55
6.05    3 
47Svoboda ZdeněkWTC Písečná197558.4420.33
16.47
6.10  15   
48Paloncý PavelKVS Šumperk196360.0121.50
15.51
6.19   4  
49Berková KatarínaŠumperk198160.1522.04
13.22
6.20  3   
50Stryková VlastaKVS Šumperk197661.1623.05
14.23
6.26  4   
51Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195661.2323.12
10.10
6.27   2  
52Stejskal AntonínVíno Karabina194963.1425.03
15.20
6.39    4 
53Lounová MarkétaŠumperk197663.3025.19
16.37
6.41  5   
54Srovnal OtakarLoko Zábřeh194264.0125.50
0.00
6.44     1
55Tonová ZdeňkaSalón Zdena195869.2331.12
18.10
7.18   3  
56Ševčík PavelHoral Šumperk196374.5036.39
30.40
7.52   5