Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2016

Běh za břehem
Běh na Račici
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Jarní kros Písařova
18. 05. 2016, 17.00
TJ TATRAN, SK Pašerák - Ladislav Drážný, Písařov - hřiště
10310 m / převýšení 257 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, louky
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Haltmar MiroslavAK Šternberk199540.070.00
0.00
3.53 1    
2Bernard Mikulᚊumperk199840.350.28
0.00
3.561     
3Žouželka LiborAtletika Zábřeh197841.591.52
1.52
4.04 2    
4Kašpařík TomášSK Přerov197542.422.35
0.00
4.08  1   
5Procházka MarekTJ Šumperk197442.532.46
0.11
4.09  2   
6Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197743.012.54
2.54
4.10 3    
7Rajnošek ZdeněkŠumperk198543.303.23
3.23
4.13 4    
8Voženílek MartinLibina198343.313.24
3.24
4.13 5    
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh197543.533.46
1.11
4.15  3   
10Brueckner MiroslavHoral Šumperk197944.043.57
3.57
4.16 6    
11Patterman PavelKVS Šumperk197344.074.00
1.25
4.16  4   
12Filipiová EvaTJ Šumperk198644.304.23
0.00
4.18 1    
13Scheuer JanActivity Lanškroun196644.374.30
0.00
4.19   1  
14Zákravský MichalŠumperk197444.564.49
2.14
4.21  5   
15Knápek LubomírLK Šumperk195945.105.03
0.33
4.22   2  
16Žouželka TomášZábřeh197645.345.27
2.52
4.25  6   
17Šimeček JiříZlín198745.435.36
5.36
4.26 7    
18Hecl MilošKVS Šumperk197645.515.44
3.09
4.26  7   
19Hauška JanŠumperk197146.015.54
3.19
4.27  8   
20Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198546.136.06
6.06
4.28 8    
21Souček JanSeverka Šumperk196546.326.25
1.55
4.30   3  
22Hubáček PavelSporton Šumperk197646.456.38
4.03
4.32  9   
23Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí195347.207.13
0.00
4.35    1 
24Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196847.277.20
4.45
4.36  10   
25Sýkora JanParapety RS197847.337.26
7.26
4.36 9    
26Sporek MiroslavFagus195447.387.31
0.18
4.37    2 
27Hoplíček OndřejPostřelmov199147.497.42
7.42
4.38 10    
28Mäsiar JozefLutín197648.138.06
5.31
4.40  11   
29Pecha LadislavRovensko198848.538.46
8.46
4.44 11    
30Seidenglanz MarekSeverka Šumperk197449.079.00
6.25
4.45  12   
31Pospíšil MiroslavKDU ČSL Loučná197849.139.06
9.06
4.46 12    
32Křivohlávek PavelNový Malín197050.1810.11
7.36
4.52  13   
33Vepřek MartinKolšov199051.0510.58
10.58
4.57 13    
34Vondruška BohuslavŠumperk196351.0610.59
6.29
4.57   4  
35Konrád JosefŠumperk197851.3311.26
11.26
5.00 14    
36Květoň VladimírKVS Šumperk196852.0011.53
9.18
5.02  14   
37Přibyl JosefPostřelmov198253.3213.25
13.25
5.11 15    
38Štábl RomanKVS Šumperk197554.0313.56
11.21
5.14  15   
39Batěk MiroslavHrabišín195454.5214.45
7.32
5.19    3 
40Šimek PetrDORADO finance197354.5714.50
12.15
5.19  16   
41Pernicová HanaNový Malín197755.0815.01
0.00
5.20  1   
42Hrubá MartinaKVS Šumperk197255.2015.13
0.12
5.22  2   
43Švédová MichaelaKVS Šumperk197760.0019.53
4.52
5.49  3   
44Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195660.1020.03
0.00
5.50   1  
45Hromják JiříŠumperk196760.2420.17
17.42
5.51  17   
46Lounová MarkétaŠumperk197660.3720.30
5.29
5.52  4   
47Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198461.0420.57
16.34
5.55 2    
48Rajnohová TerezaOlomouc198662.3422.27
18.04
6.04 3    
49Vrbová MiroslavaŠumperk197563.5123.44
8.43
6.11  5   
50Srovnal OtakarLoko Zábřeh194264.1424.07
0.00
6.13     1
51Vícencová PavlaSK Pašerák199771.2031.13
26.50
6.55 4    
52Tonová ZdeňkaSalón Zdena195871.3831.31
11.28
6.56   2