Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2016

Běh za břehem
Běh na Račici
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Poběž a uvidíš!
15. 06. 2016, 17.00
Salith SUMTEX, Hraběšice, hostinec Pod kamencem
9300 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Bednarský VojtěchTNF Bike team199739.120.00
0.00
4.12 1    
2Křivohlávek TomášNový Malín199539.360.24
0.24
4.15 2    
3Horvát PetrZábřeh199441.232.11
2.11
4.26 3    
4Muller JonášKVS Šumperk199942.042.52
0.00
4.311     
5Voženílek MartinLibina198343.164.04
4.04
4.39 4    
6Klusoň JanŠumperk198443.214.09
4.09
4.39 5    
7Brueckner MiroslavHoral Šumperk197943.314.19
4.19
4.40 6    
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh197544.225.10
0.00
4.46  1   
9Bárta AdamTřebová199244.375.25
5.25
4.47 7    
10Hubáček PavelSporton Šumperk197644.515.39
0.29
4.49  2   
11Filipiová EvaTJ Šumperk198644.585.46
0.00
4.50 1    
12Patterman PavelKVS Šumperk197345.075.55
0.45
4.51  3   
13Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198545.316.19
6.19
4.53 8    
14Šrámek OndřejKVS Šumperk199945.566.44
3.52
4.562     
15Bank JaroslavŠumperk198446.147.02
7.02
4.58 9    
16Matoušek JiříSeverka Šumperk197546.217.09
1.59
4.59  4   
17Zákravský MichalŠumperk197446.237.11
2.01
4.59  5   
18Hecl MilošKVS Šumperk197646.467.34
2.24
5.01  6   
19Smolicha TomášNový Malín199546.547.42
7.42
5.02 10    
20Souček JanSeverka Šumperk196547.178.05
0.00
5.05   1  
21Hloušková MarcelaSKP Šumperk197447.438.31
0.00
5.07  1   
22Seidenglanz MarekSeverka Šumperk197448.048.52
3.42
5.10  7   
23Hauška JanŠumperk197148.078.55
3.45
5.10  8   
24Pospíšíl JosefTřebová198548.189.06
9.06
5.11 11    
25Sporek MiroslavFagus195448.339.21
0.00
5.13    1 
26Minář PatrikNový Malín200148.429.30
6.38
5.143     
27Vondruška BohuslavŠumperk196349.099.57
1.52
5.17   2  
28Pospíšil MiroslavKDU ČSL Loučná197849.1410.02
10.02
5.17 12    
29Vepřek MartinKolšov199049.1510.03
10.03
5.17 13    
30Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196849.1710.05
4.55
5.17  9   
31Dostál JiříLiga 100 Olomouc196449.1810.06
2.01
5.18   3  
32Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk196749.2110.09
4.59
5.18  10   
33Šmíd FrantišekSTF Šumperk196049.3010.18
2.13
5.19   4  
34Navara PetrSudkov197750.2911.17
11.17
5.25 14    
35Křivohlávek PavelNový Malín197050.3611.24
6.14
5.26  11   
36Bartoš AntonínSKP Šumperk197351.2512.13
7.03
5.31  12   
37Harapát AntonínVolejbal Rapotín197451.5012.38
7.28
5.34  13   
38Matoušek MatějKVS Šumperk200152.0012.48
9.56
5.354     
39Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196852.1913.07
7.57
5.37  14   
40Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun197752.3713.25
4.54
5.39  2   
41Maliňák DavisHraběšice199053.0313.51
13.51
5.42 15    
42Pražák RostislavAtletika Šumperk197353.0613.54
8.44
5.42  15   
43Šimek VladimírDOLS Šumperk197553.4514.33
9.23
5.46  16   
44Konrád JosefŠumperk197853.4814.36
14.36
5.47 16    
45Vozda JiříKVS Šumperk196154.0214.50
6.45
5.48   5  
46Květoň VladimírKVS Šumperk196854.2415.12
10.02
5.50  17   
47Štábl RomanKVS Šumperk197555.1816.06
10.56
5.56  18   
48Halama Tomáš199955.3916.27
13.35
5.595     
49Kabourek TomášSKP Šumperk197755.4316.31
16.31
5.59 17    
50Batěk MiroslavHrabišín195455.4416.32
7.11
5.59    2 
51Rozsíval AloisKVS Šumperk196356.0016.48
8.43
6.01   6  
52Žouželková JanaSKP Šumperk197756.1517.03
8.32
6.02  3   
53Šmehlík Vojtěch199956.2417.12
14.20
6.036     
54Šmehlík OndřejHraběšice199056.2417.12
17.12
6.03 18    
55Matoušková JanaSeverka Šumperk197956.4217.30
8.59
6.05  4   
56Krobotová PetraŠumperk198856.5117.39
11.53
6.06 2    
57Jirásková EvaSalon Zdena196459.2020.08
0.00
6.22   1  
58Šimková MarkétaNový Malín197759.4020.28
11.57
6.24  5   
59Lounová MarkétaŠumperk197659.4220.30
11.59
6.25  6   
60Hejl JanBehej Šumperk195360.3321.21
12.00
6.30    3 
61Švédová MichaelaKVS Šumperk197760.5521.43
13.12
6.33  7   
62Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole194661.3922.27
0.00
6.37     1
63Berková KatarínaŠumperk198161.5522.43
14.12
6.39  8   
64Kratochvíl MiroslavVikýřovice196662.1623.04
14.59
6.41   7  
65Srovnal OtakarLoko Zábřeh194263.1224.00
1.33
6.47     2
66Drásalová MartinaTJ Šumperk200167.5828.46
0.00
7.181     
67Veselý Radim197867.5928.47
28.47
7.18 19    
68Stryková VlastaKVS Šumperk197668.4129.29
20.58
7.23  9   
69Gavroňová EvaOstrava198772.0532.53
27.07
7.45 3