Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2016

Běh za břehem
Běh na Račici
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Běh salónu Zdena
09. 10. 2016, 10.00
Salon Zdena - Zdenka Tonová, Ruda nad Moravou - budova bývalé ZŠ
8120 m / převýšení 205 m / hromadný start, lesní běh, cesty, pěšiny
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Haltmar MiroslavAK Šternberk199532.250.00
0.00
3.59 1    
2Ženčák JaroslavTJ Šumperk196133.110.46
0.00
4.05   1  
3Hudeček PetrOpavské Dupy198233.361.11
1.11
4.08 2    
4Vošický PavelDama sport Šumperk197533.541.29
0.00
4.10  1   
5Rajnošek ZdeněkŠumperk198534.201.55
1.55
4.13 3    
6Brueckner MiroslavHoral Šumperk197934.512.26
2.26
4.17 4    
7Hubáček PavelSporton Šumperk197634.562.31
1.02
4.18  2   
8Doubrava MarekKolšov197435.242.59
1.30
4.21  3   
9Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198535.453.20
3.20
4.24 5    
10Smolicha TomášNový Malín199536.083.43
3.43
4.26 6    
11Patterman PavelKVS Šumperk197336.113.46
2.17
4.27  4   
12Holický MilanPardubice196536.394.14
3.28
4.30   2  
13Doležal MilanHoral Šumperk197236.454.20
2.51
4.31  5   
14Vepřek JarmilHostice198837.164.51
4.51
4.35 7    
15Souček JanSeverka Šumperk196537.255.00
4.14
4.36   3  
16Srovnal OtakarLoko Zábřeh197537.485.23
3.54
4.39  6   
17Václavík PavelOknoplast Šumperk197837.555.30
5.30
4.40 8    
18Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196838.015.36
4.07
4.40  7   
19Vepřek MartinKolšov199038.155.50
5.50
4.42 9    
20Sadil JiříParapety RS200138.256.00
0.00
4.431     
21Hudečková TamaraFialové kobry198438.416.16
0.00
4.45 1    
22Seidenglanz MarekSeverka Šumperk197438.436.18
4.49
4.46  8   
23Sporek MiroslavFagus195439.537.28
0.00
4.54    1 
24Miča PetrSDH Bratrušov197941.419.16
9.16
5.08 10    
25Matějová LucieBludov200142.009.35
0.00
5.101     
26Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196842.079.42
8.13
5.11  9   
27Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun197742.3410.09
0.00
5.14  1   
28Bláha LubošZábřeh198742.5110.26
10.26
5.16 11    
29Krňávková EvaTrisk Olomouc -0Salon Zdena197543.0510.40
0.31
5.18  2   
30Batěk MiroslavHrabišín195443.0710.42
3.14
5.18    2 
31Přikryl ZdeněkKapelo Noa198143.3811.13
11.13
5.22 12    
32Vozda JiříKVS Šumperk196143.4111.16
10.30
5.22   4  
33Žouželková JanaSKP Šumperk197743.4311.18
1.09
5.23  3   
34Štábl RomanKVS Šumperk197544.0511.40
10.11
5.25  10   
35Smolicha JosefNový Malín195644.2211.57
4.29
5.27    3 
36Hrubá MartinaKVS Šumperk197244.5912.34
2.25
5.32  4   
37Jirásková EvaSalon Zdena196445.1312.48
0.00
5.34   1  
38Květoň VladimírKVS Šumperk196845.4913.24
11.55
5.38  11   
39Ottová LenkaOttlens197045.4913.24
3.15
5.38  5   
40Hejl JanBehej Šumperk195347.2314.58
7.30
5.50    4 
41Přikryl IvoPro-fest198347.3215.07
15.07
5.51 13    
42Švédová MichaelaKVS Šumperk197749.2817.03
6.54
6.05  6   
43Holická AlenaPardubice196650.3618.11
5.23
6.13   2  
44Horníčková TerezaPoděbrady197850.3918.14
8.05
6.14  7   
45Srovnal OtakarLoko Zábřeh194251.0118.36
0.00
6.16     1
46Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195652.4220.17
7.29
6.29   3  
47Stryková VlastaKVS Šumperk197655.1522.50
12.41
6.48  8   
48Stryk MartinKVS Šumperk197555.1722.52
21.23
6.48  12   
49Grmelová Lenka198868.1235.47
29.31
8.23 2