Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2016

Běh za břehem
Běh na Račici
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Šumperská hodinovka
12. 10. 2016, 16.30
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Žanda AdamTJ Šumperk1991170790
0
3.30 1    
2Sikora OndřejAtletika Zábřeh197716165914
914
3.42 2    
3Janů LiborŠumperk1978152631816
1816
3.55 3    
4Brueckner MiroslavHoral Šumperk1979150362043
2043
3.59 4    
5Rajnošek ZdeněkŠumperk1985150082071
2071
3.59 5    
6Žouželka TomášZábřeh1976149802099
0
4.00  1   
7Zákravský MichalŠumperk1974149572122
23
4.00  2   
8Hauška JanŠumperk1971149372142
43
4.01  3   
9Voženílek MartinLibina1983148812198
2198
4.01 6    
10Patterman PavelKVS Šumperk1973146292450
351
4.06  4   
11Peňaz JakubNový Malín1999144512628
0
4.091     
12Pur VáclavŠumperk1955143182761
0
4.11    1 
13Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk1967141992880
781
4.13  5   
14Dostál JiříLiga 100 Olomouc1964141232956
0
4.14   1  
15Souček JanSeverka Šumperk1965141232956
0
4.14   2  
16Šimek VladimírDOLS Šumperk1975139003179
1080
4.18  6   
17Vepřek MartinKolšov1990136003479
3479
4.24 7    
18Směšný PavelCredo Team1968135273552
1453
4.26  7   
19Knápek LubomírLK Šumperk1959134233656
700
4.28   3  
20Sporek MiroslavFagus1954132803799
1038
4.31    2 
21Vondruška BohuslavŠumperk1963132003879
923
4.32   4  
22Křivohlávek PavelNový Malín1970131953884
1785
4.32  8   
23Ozorovský KarolAtletika Zábřeh1976131843895
1796
4.33  9   
24Minář MarekNový Malín1974130624017
1918
4.35  10   
25Kunz MilanDubicko1965130504029
1073
4.35   5  
26Král LiborAZ Ekotherm Šumperk1968128864193
2094
4.39  11   
27Cisárik EmilČadca1960125804499
1543
4.46   6  
28Smolicha JosefNový Malín1956125134566
1805
4.47    3 
29Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun1977124774602
0
4.48  1   
30Batěk MiroslavHrabišín1954124734606
1845
4.48    4 
31Žouželková JanaSKP Šumperk1977124364643
41
4.49  2   
32Matějová LucieBludov2001123274752
0
4.521     
33Šimková MarkétaNový Malín1977121904889
287
4.55  3   
34Hrubá MartinaKVS Šumperk1972120005079
477
5.00  4   
35Jirásková EvaSalon Zdena1964119535126
0
5.01   1  
36Vozda JiříKVS Šumperk1961114945585
2629
5.13   7  
37Hromják JiříŠumperk1967109306149
4050
5.29  12   
38Pikal KarelKVS Olomouc1949105606519
3758
5.40    5