Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2016

Běh za břehem
Běh na Račici
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Běh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salonu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Hrabenovský kros
16. 10. 2016, 10.00
Sokol Hrabenov - Lukáš Mazák, Hrabenov - lyžařský areál
7470 m / převýšení 200 m / intervalový start, lesní běh, cesty, pěšiny, louky
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Žanda AdamTJ Šumperk199127.310.00
0.00
3.41 1    
2Bednarský VojtěchTNF Bike team199727.350.04
0.04
3.41 2    
3Kostecký JanTJ Šumperk199128.321.01
1.01
3.49 3    
4Haltmar MiroslavAK Šternberk199528.421.11
1.11
3.50 4    
5Horvát PetrZábřeh199429.111.40
1.40
3.54 5    
6Macek JanHS Jeseníky198030.122.41
2.41
4.02 6    
7Hudeček PetrOpavské Dupy198230.212.50
2.50
4.03 7    
8Bernard Mikulᚊumperk199830.282.57
0.00
4.041     
9Vošický PavelDama sport Šumperk197530.383.07
0.00
4.06  1   
10Žouželka LiborAtletika Zábřeh197831.053.34
3.34
4.09 8    
11Jílek JakubKVS Šumperk199231.213.50
3.50
4.11 9    
12Hubáček PavelSporton Šumperk197631.273.56
0.49
4.12  2   
13Doubrava MarekKolšov197431.354.04
0.57
4.13  3   
14Smolicha TomášNový Malín199532.054.34
4.34
4.17 10    
15Voženílek MartinLibina198332.054.34
4.34
4.17 11    
16Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198532.164.45
4.45
4.19 12    
17Brueckner MiroslavHoral Šumperk197932.264.55
4.55
4.20 13    
18Patterman PavelKVS Šumperk197332.345.03
1.56
4.21  4   
19Doležal MilanHoral Šumperk197232.485.17
2.10
4.23  5   
20Zákravský MichalŠumperk197433.275.56
2.49
4.28  6   
21Šrámek JaromírKVS Šumperk195833.426.11
0.00
4.30   1  
22Srovnal OtakarLoko Zábřeh197533.456.14
3.07
4.31  7   
23Souček JanSeverka Šumperk196533.556.24
0.13
4.32   2  
24Šimek VladimírDOLS Šumperk197534.226.51
3.44
4.36  8   
25Václavík PavelOknoplast Šumperk197834.397.08
7.08
4.38 14    
26Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196834.457.14
4.07
4.39  9   
27Hudečková TamaraFialové kobry198435.057.34
0.00
4.41 1    
28Kukula MarcelNový Malín197335.077.36
4.29
4.42  10   
29Vepřek MartinKolšov199035.227.51
7.51
4.44 15    
30Vondruška BohuslavŠumperk196335.338.02
1.51
4.45   3  
31Sporek MiroslavFagus195435.368.05
0.00
4.45    1 
32Pecha LadislavRovensko198835.438.12
8.12
4.46 16    
33Křivohlávek PavelNový Malín197036.559.24
6.17
4.56  11   
34Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196837.3310.02
6.55
5.01  12   
35Hecl MilošKVS Šumperk197638.3111.00
7.53
5.09  13   
36Matějová LucieBludov200138.3811.07
0.00
5.101     
37Konrád JosefŠumperk197838.3911.08
11.08
5.10 17    
38Vozdová KláraŠumperk198938.4311.12
3.38
5.10 2    
39Žouželková JanaSKP Šumperk197738.5711.26
0.00
5.12  1   
40Trojek KarelOkno Plast Šumperk198139.5912.28
12.28
5.21 18    
41Štábl RomanKVS Šumperk197540.1612.45
9.38
5.23  14   
42Smolicha JosefNový Malín195640.3113.00
4.55
5.25    2 
43Jirásková EvaSalon Zdena196440.3513.04
0.00
5.25   1  
44Květoň VladimírKVS Šumperk196840.5313.22
10.15
5.28  15   
45Hrubá MartinaKVS Šumperk197241.2213.51
2.25
5.32  2   
46Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov198641.2413.53
13.53
5.32 19    
47Hejl JanBehej Šumperk195342.1414.43
6.38
5.39    3 
48Žák MiroslavŠumperk198242.3715.06
15.06
5.42 20    
49Ottová LenkaOttlens197043.0615.35
4.09
5.46  3   
50Lounová MarkétaŠumperk197643.4616.15
4.49
5.51  4   
51Horníčková TerezaPoděbrady197844.1616.45
5.19
5.55  5   
52Berková KatarínaŠumperk198145.2117.50
6.24
6.04  6   
53Srovnal OtakarLoko Zábřeh194246.2618.55
0.00
6.12     1
54Stejskal AntonínVíno Karabina194946.4919.18
11.13
6.16    4 
55Stryková VlastaKVS Šumperk197648.1920.48
9.22
6.28  7   
56Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193658.1030.39
11.44
7.47     2