Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2017

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Na honěnou
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Kolem Skalky
Lesy Lesanky
Koutecká vertikála
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Bludovský kros
Kaskády
Běh salónu Zdena
Šumperská hodinovka
Hrabenovský kros
Malínská Osmička
Horokros
Šumperská hodinovka
11. 10. 2017,
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Žanda AdamTJ Šumperk1991168150
0
3.34 1    
2Jílek OndřejKVS Šumperk199916383432
0
3.391     
3Procházka MarekTJ Šumperk197416150665
0
3.42  1   
4Filipiová EvaTJ Šumperk1986154781337
0
3.52 1    
5Jílek JakubKVS Šumperk1992154451370
1370
3.53 2    
6Hecl MilošKVS Šumperk1976148311984
1319
4.02  2   
7Srovnal OtakarLoko Zábřeh1975147922023
1358
4.03  3   
8Zákravský MichalŠumperk1974147192096
1431
4.04  4   
9Brueckner MiroslavHoral Šumperk1979146932122
2122
4.05 3    
10Dudešek MartinSKP Šumperk1975145952220
1555
4.06  5   
11Motl LiborHněvkov1984145852230
2230
4.06 4    
12Přichystal PetrLoštice2001144752340
2340
4.08 5    
13Hauška JanŠumperk1971144752340
1675
4.08  6   
14Knápek LubomírLK Šumperk1959143752440
0
4.10   1  
15Smolicha TomášNový Malín1995139802835
2835
4.17 6    
16Kukula MarcelStaviva Emko1973139752840
2175
4.17  7   
17Doležal JaromírPřeklady Hrochová1974135693246
2581
4.25  8   
18Křivohlávek PavelNový Malín1970135173298
2633
4.26  9   
19Miča PetrSDH Bratrušov1979135003315
3315
4.26 7    
20Rozsíval AloisKVS Šumperk1991133623453
3453
4.29 8    
21Sýkora JanParapety RS1978132983517
3517
4.30 9    
22Giesel LiborSKP Šumperk1973132433572
2907
4.31  10   
23Král LiborAZ Ekotherm Šumperk1968131693646
2981
4.33  11   
24Sporek MiroslavFagus1954131693646
0
4.33    1 
25Kunz MilanDubicko1965131203695
1255
4.34   2  
26Šimek VladimírDOLS Šumperk1975128683947
3282
4.39  12   
27Vondruška BohuslavŠumperk1963128223993
1553
4.40   3  
28Smolicha JosefNový Malín1956128203995
349
4.40    2 
29Mazák LukášSokol Hrabenov1986125894226
4226
4.45 10    
30Kabourek TomášSKP Šumperk1977125544261
3596
4.46  13   
31Kolář MiroslavLechovice1992125524263
4263
4.46 11    
32Kesslerová SylvaOlšany1975124054410
0
4.50  1   
33Hrubá MartinaKVS Šumperk1972120684747
337
4.58  2   
34Stryková VlastaKVS Šumperk1976119944821
411
5.00  3   
35Ottová LenkaOttlens1970119304885
475
5.01  4   
36Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov1986117385077
5077
5.06 12    
37Berková KatarínaAtletika Šumperk1981111695646
1236
5.22  5   
38Harapát RadimTriatlon Šumperk1978110025813
5813
5.27 13    
39Vojáčková BlankaNový Malín1961103256490
0
5.48   1  
40Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk1956103126503
13
5.49   2