Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2021

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Jarní kros Písařova - Chlapák
19. 05. 2021, 17.00
TJ TATRAN, SK Pašerák - Ladislav Drážný, Písařov - hřiště
10310 m / převýšení 257 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, louky

Výsledky

Výsledky

foto1   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto199536.140.00
0.00
3.30 1    
2Jílek OndřejKVS Šumperk199937.511.37
1.37
3.40 2    
3Jílek JakubKVS Šumperk199242.176.03
6.03
4.06 3    
4Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200343.006.46
0.00
4.101     
5Hýbl JaroslavDimpex Kosov199343.247.10
7.10
4.12 4    
6Filipiová EvaTJ Šumperk198643.287.14
0.00
4.12  1   
7Tomanek DanielKVS Šumperk197443.437.29
0.00
4.14  1   
8Miča PetrSDH Bratrušov197944.117.57
0.28
4.17  2   
9Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197744.598.45
1.16
4.21  3   
10Kříž TomášDraci Šumperk198345.138.59
8.59
4.23 5    
11Bielčik PetrJR Sport Letohrad197145.229.08
0.00
4.24   1  
12Šperlich JanKVS Šumperk200445.249.10
2.24
4.242     
13Mazák LukášSokol Hrabenov198645.359.21
9.21
4.25 6    
14Rozsíval AloisKVS Šumperk199146.079.53
9.53
4.28 7    
15Giesel LiborHoRuni197346.2710.13
2.44
4.30  4   
16Čech RomanLaKros197946.5810.44
3.15
4.33  5   
17Stryk MartinKVS Šumperk197547.1611.02
3.33
4.35  6   
18Maier PetrŠumperk197447.3711.23
3.54
4.37  7   
19Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198547.5711.43
11.43
4.39 8    
20Pospíšil PetrTJ Sokol ....197947.5711.43
4.14
4.39  8   
21Hecl MilošKVS Šumperk197648.1912.05
4.36
4.41  9   
22Doležal JaromírBrníčko197448.2112.07
4.38
4.41  10   
23Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196848.3712.23
3.15
4.42   2  
24Rýznar JanTJ Sokol Hrabenov199649.1913.05
13.05
4.47 9    
25Knápek LubomírLK Šumperk195949.2913.15
0.00
4.47    1 
26Badal StanislavSKP Šumperk197849.5913.45
6.16
4.50  11   
27Křivohlávek PavelNový Malín197050.1614.02
4.54
4.52   3  
28Přibyl JosefPostřelmov198255.1318.59
18.59
5.21 10    
29Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196856.1620.02
10.54
5.27   4  
30Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196356.5420.40
11.32
5.31   5  
31Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195457.5521.41
8.26
5.37    2 
32Kušíková KateřinaŠumperk198457.5821.44
14.30
5.37  2   
33Krčová MartinaKVS Šumperk197259.1222.58
15.44
5.44  3   
34Křivohlávková IlonaNový Malín196959.2723.13
0.00
5.45   1  
35Tkadlec PavelFilipová195559.5323.39
10.24
5.48    3 
36Petruš MichaelaAZ Ekotherm Šumperk199060.1824.04
0.00
5.50 1    
37Habigerová RadkaKVS Šumperk199561.1124.57
0.53
5.56 2    
38Jirásková EvaMaratonstav Úpice196461.4025.26
2.13
5.58   2  
39Macková HanaBratrušov198363.5527.41
20.27
6.11  4   
40Stryková VlastaKVS Šumperk197668.3732.23
25.09
6.39  5