Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2021

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Bratrušovské vrchy - Chlapák
23. 06. 2021, 17.00
SDH Bratrušov - Petr Miča, Bratrušov - fotbalové hřiště
11930 m / převýšení 427 m / hromadný start, zpevněné cesty, louky, pěšiny

Výsledky

Výsledky

foto1   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Müller JonášKVS Šumperk199952.350.00
0.00
4.24 1    
2Janů LiborŠumperk197856.103.35
0.00
4.42  1   
3Málek JiříKosteljinak.cz198256.303.55
3.55
4.44 2    
4Mazák LukášSokol Hrabenov198656.574.22
4.22
4.46 3    
5Divišova KateřinaŠumperk199757.154.40
0.00
4.47 1    
6Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200357.244.49
0.00
4.481     
7Kříž TomášDraci Šumperk198357.475.12
5.12
4.50 4    
8Neugebauer PetrBělá pod Pradědem197557.515.16
1.41
4.50  2   
9Veselý RadekŠumperk198859.216.46
6.46
4.58 5    
10Šperlich JanKVS Šumperk200459.256.50
2.01
4.582     
11Bielčik PetrJR Sport Letohrad197159.256.50
0.00
4.58   1  
12Čech RomanHoRUNi197959.597.24
3.49
5.01  3   
13Filipiová EvaTJ Šumperk198659.597.24
0.00
5.01  1   
14Stryk MartinKVS Šumperk197560.247.49
4.14
5.03  4   
15Jendrišák MilanSKP Šumperk198260.398.04
8.04
5.05 6    
16Ženčák JakubŠumperk198860.498.14
8.14
5.05 7    
17Pospíšil PetrTJ Sokol ....197961.218.46
5.11
5.08  5   
18Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196862.4010.05
3.15
5.15   2  
19Rýznar JanTJ Sokol Hrabenov199662.4810.13
10.13
5.15 8    
20Doležal JaromírBrníčko197462.5510.20
6.45
5.16  6   
21Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198564.3912.04
12.04
5.25 9    
22Hecl MilošKVS Šumperk197665.2012.45
9.10
5.28  7   
23Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197765.5013.15
9.40
5.31  8   
24Dostál JiříAmgis BM196467.4615.11
8.21
5.40   3  
25Strelcová LenkaOlšany198167.5515.20
7.56
5.41  2   
26Šimek VladimírDOLS Šumperk197568.0915.34
11.59
5.42  9   
27Fabiánek JakubSDH Bratrušov200570.0717.32
12.43
5.523     
28Štábl RomanKVS Šumperk197570.5118.16
14.41
5.56  10   
29Hobler MilošLeština197172.4820.13
13.23
6.06   4  
30Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196373.5221.17
14.27
6.11   5  
31Šimková MarkétaDOLS Šumperk197777.5425.19
17.55
6.31  3   
32Jirásková EvaMaratonstav Úpice196478.1025.35
0.00
6.33   1  
33Kušíková KateřinaŠumperk198479.1426.39
19.15
6.38  4   
34Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195479.5527.20
0.00
6.41    1 
35Krčová MartinaKVS Šumperk197283.0930.34
23.10
6.58  5   
36Janků HanaZábřeh198484.1931.44
24.20
7.04  6   
37Hlavatý RomanZábřeh Pišta197984.1931.44
28.09
7.04  11   
38Smolichová JanaZábřeh197187.1834.43
9.08
7.19   2  
39Stryková VlastaKVS Šumperk197687.1834.43
27.19
7.19  7   
40Smolicha JosefNový Malín195694.2441.49
14.29
7.54    2 
41Vojáčková BlankaNový Malín196194.2441.49
0.00
7.54    1