Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2021

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Kros obchodní akademie - Chlapák
22. 09. 2021, 17.00
OA Šumperk - Jaroslav Ženčák, Šumperk - hájenka pod Senovou
4900 m / převýšení 120 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny

Výsledky

Výsledky

    

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Jílek JakubKVS Šumperk199218.420.00
0.00
3.48 1    
2Smolicha TomášNový Malín199519.040.22
0.22
3.53 2    
3Málek JiříKosteljinak.cz198219.380.56
0.56
4.00 3    
4Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197720.081.26
0.00
4.06  1   
5Janů LiborŠumperk197820.131.31
0.05
4.07  2   
6Dvorský VojtěchSKM Kroměříž199420.161.34
1.34
4.08 4    
7Ryšavý VojtěchTrisk Olomouc199420.201.38
1.38
4.08 5    
8Miča PetrSDH Bratrušov197920.211.39
0.13
4.09  3   
9Mazák LukášSokol Hrabenov198621.102.28
2.28
4.19 6    
10Tomanek LukášKVS Šumperk200821.122.30
0.00
4.191     
11Kříž TomášDraci Šumperk198321.222.40
2.40
4.21 7    
12Brückner MiroslavHoral Šumperk197921.543.12
1.46
4.28  4   
13Giesel LiborHoRUNi197322.003.18
1.52
4.29  5   
14Kříž RadomírNový Malín197722.043.22
1.56
4.30  6   
15Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196822.163.34
0.00
4.32   1  
16Sýkora JanParapety RS197822.243.42
2.16
4.34  7   
17Knápek LubomírLK Šumperk195922.283.46
0.00
4.35    1 
18Hauška JanMolkerei Vikantice197122.343.52
0.18
4.36   2  
19Hecl MilošKVS Šumperk197622.594.17
2.51
4.41  8   
20Křivohlávek PavelNový Malín197023.094.27
0.53
4.43   3  
21Rýznar JanTJ Sokol Hrabenov199623.435.01
5.01
4.50 8    
22Sklenář JanŠumperk198823.535.11
5.11
4.52 9    
23Květoň VladimírKVS Šumperk196825.246.42
3.08
5.11   4  
24Tkadlec PavelFilipová195525.346.52
3.06
5.13    2 
25Krpec StanislavŠumperk196225.376.55
3.21
5.13   5  
26Šimková MarkétaDOLS Šumperk197725.406.58
0.00
5.14  1   
27Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk198425.457.03
0.05
5.15  2   
28Berková MarkétaŠumperk198126.207.38
0.40
5.22  3   
29Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196326.267.44
4.10
5.23   6  
30Křivohlávková IlonaNový Malín196926.297.47
0.00
5.24   1  
31Jirásková EvaMaratonstav Úpice196427.018.19
0.32
5.30   2  
32Sadil MichalParapety RS197527.058.23
6.57
5.31  9   
33Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195427.118.29
4.43
5.32    3 
34Habigerová RadkaKVS Šumperk199527.459.03
0.00
5.39 1    
35Krňávková EvaŠumperk197527.549.12
2.14
5.41  4   
36Macková HanaBratrušov198329.0710.25
3.27
5.56  5   
37Žižlavská MarieDívčí sen199430.3111.49
2.46
6.13 2    
38Žižlavský JakubDívčí Sen198930.3111.49
11.49
6.13 10    
39Smolichová JanaZábřeh197131.2312.41
4.54
6.24   3  
40Stryková VlastaKVS Šumperk197631.3312.51
5.53
6.26  6   
41Salas MartaLos Barrios199837.2218.40
9.37
7.37 3    
42Srovnal OtakarLoko Zábřeh194237.4018.58
0.00
7.41     1
43Dvorská KatarínaSKM Kroměříž199540.4021.58
12.55
8.17 4