Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2021

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Běh salónu Zdena - Chlapák
03. 10. 2021, 10.00
Salon Zdena - Zdenka Tonová, Ruda nad Moravou - budova bývalé ZŠ
8120 m / převýšení 205 m / hromadný start, lesní běh, cesty, pěšiny

Výsledky

Výsledky

foto1   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Žanda AdamTJ Šumperk199133.010.00
0.00
4.03 1    
2Smolicha TomášNový Malín199535.072.06
2.06
4.19 2    
3Ryšavý VojtěchTrisk Olomouc199435.092.08
2.08
4.19 3    
4Miča PetrSDH Bratrušov197935.102.09
0.00
4.19  1   
5Matús EduardDívčí sen198936.193.18
3.18
4.28 4    
6Jašek OndřejAtletika Zábřeh197736.343.33
1.24
4.30  2   
7Kříž TomášDraci Šumperk198336.373.36
3.36
4.30 5    
8Janočko MiroslavBernartice198337.234.22
4.22
4.36 6    
9Hecl MilošKVS Šumperk197637.354.34
2.25
4.37  3   
10Stryk MartinKVS Šumperk197537.484.47
2.38
4.39  4   
11Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198538.015.00
5.00
4.40 7    
12Ženčák JakubŠumperk198838.125.11
5.11
4.42 8    
13Knápek LubomírLK Šumperk195938.165.15
0.00
4.42    1 
14Doležal JaromírBrníčko197438.395.38
3.29
4.45  5   
15Ozorovský KarolAtletika Zábřeh197640.006.59
4.50
4.55  6   
16Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196840.077.06
0.00
4.56   1  
17Ozorovský MariánSudkov197540.247.23
5.14
4.58  7   
18Křivohlávek PavelNový Malín197040.347.33
0.27
4.59   2  
19Horníček MojmírBohdíkov197641.228.21
6.12
5.05  8   
20Tkadlec PavelFilipová195541.368.35
3.20
5.07    2 
21Šimek VladimírDOLS Šumperk197541.448.43
6.34
5.08  9   
22Dostál JiříAmgis BM196441.478.46
1.40
5.08   3  
23Šmíd FrantišekSTF Šumperk196041.538.52
3.37
5.09    3 
24Hobler MilošLeština197142.319.30
2.24
5.14   4  
25Šimková MarkétaDOLS Šumperk197743.5910.58
0.00
5.25  1   
26Vondruška BohuslavŠumpeRun198644.2511.24
11.24
5.28 9    
27Krpec StanislavŠumperk196244.3211.31
4.25
5.29   5  
28Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk198444.3811.37
0.39
5.29  2   
29Pořízka LuděkDívčí sen198844.5411.53
11.53
5.31 10    
30Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195445.4312.42
7.27
5.37    4 
31Berková MarkétaŠumperk198146.4713.46
2.48
5.45  3   
32Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197546.5913.58
3.00
5.47  4   
33Macková HanaBratrušov198348.5215.51
4.53
6.01  5   
34Krňávková EvaŠumperk197550.2617.25
6.27
6.12  6   
35Kušíková KateřinaŠumperk198450.5017.49
6.51
6.15  7   
36Batěk MiroslavHrabišín195452.3119.30
14.15
6.28    5 
37Brožová Gabriela197754.3921.38
10.40
6.43  8   
38Vařeka StanislavHojná účast196955.0822.07
15.01
6.47   6