Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2021

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Parkový běh
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Bratrušovské vrchy
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Kros AZ Ekothermu
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Hrabenovský kros - Chlapák
10. 10. 2021, 10.30, Prcek v 10.00
Sokol Hrabenov - Lukáš Mazák, Hrabenov - lyžařský areál
7470 m / převýšení 200 m / intervalový start, lesní běh, cesty, pěšiny, louky

Výsledky

Výsledky

foto1foto2  

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Borák MartinV12 Team199028.250.00
0.00
3.48 1    
2Miča PetrSDH Bratrušov197931.323.07
0.00
4.13  1   
3Řegucký JakubTJ Sokol Hrabenov199633.204.55
4.55
4.27 2    
4Stryk ŠtěpánKVS Šumperk200333.204.55
0.00
4.271     
5Hecl FrantišekKVS Šumperk200233.335.08
5.08
4.29 3    
6Mazák LukášSokol Hrabenov198633.535.28
5.28
4.32 4    
7Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198534.005.35
5.35
4.33 5    
8Giesel LiborHoRUNi197334.015.36
2.29
4.33  2   
9Poučová PetraNová Hradečná199634.376.12
0.00
4.38 1    
10Rýznar JanTJ Sokol Hrabenov199634.436.18
6.18
4.38 6    
11Knápek LubomírLK Šumperk195935.367.11
0.00
4.45    1 
12Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196835.377.12
0.00
4.46   1  
13Křivohlávek PavelNový Malín197035.587.33
0.21
4.48   2  
14Šimek VladimírDOLS Šumperk197536.017.36
4.29
4.49  3   
15Dostál JiříAmgis BM196437.198.54
1.42
4.59   3  
16Tkadlec PavelFilipová195537.269.01
1.50
5.00    2 
17Hobler MilošLeština197139.0210.37
3.25
5.13   4  
18Šimková MarkétaDOLS Šumperk197739.2811.03
0.00
5.17  1   
19Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197540.0211.37
0.34
5.21  2   
20Pořízka LuděkDívčí sen198840.4712.22
12.22
5.27 7    
21Křivohlávková IlonaNový Malín196941.1812.53
0.00
5.31   1  
22Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195441.5513.30
6.19
5.36    3 
23Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk198442.1313.48
2.45
5.39  3   
24Macková HanaBratrušov198344.1315.48
4.45
5.55  4   
25Batěk MiroslavHrabišín195444.2916.04
8.53
5.57    4 
26Starley DominicŠumperk197144.5416.29
9.17
6.00   5  
27Žižlavský JakubDívčí Sen198946.1517.50
17.50
6.11 8    
28Vařeka StanislavHojná účast196948.4420.19
13.07
6.31   6