Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Kolem Skalky - Chlapák
01. 06. 2022, 17.00
SOŠ Šumperk - Jan Sýkora, Šumperk - areál SOŠ, Zemědělská 3
6650 m / převýšení 187 m / hromadný start, 2 kola, přespolní běh, louky, zpevěné cesty

Výsledky

Výsledky

foto1   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Borák MartinV12 Team199024.120.00
0.00
3.38 1    
2Jílek JakubKVS Šumperk199225.090.57
0.57
3.46 2    
3Kechrt TomášPrime Sport Expert198125.471.35
0.00
3.52  1   
4Bláha AdamKVS Šumperk200525.581.46
0.00
3.541     
5Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners199126.051.53
1.53
3.55 3    
6Málek JiříKosteljinak.cz198226.522.40
1.05
4.02  2   
7Küschner TadeášTJ Šumperk200626.532.41
0.55
4.022     
8Langhammer VáclavŠtíty197827.163.04
1.29
4.06  3   
9Kašpařík TomášSK Přerov197527.243.12
1.37
4.07  4   
10Matús EduardDívčí sen198927.473.35
3.35
4.10 4    
11Miča PetrSDH Bratrušov197928.164.04
2.29
4.15  5   
12Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198529.044.52
4.52
4.22 5    
13Kubín AdamCvičírna198729.295.17
5.17
4.26 6    
14Čech RomanHoRUNi197929.405.28
3.53
4.27  6   
15Brückner MiroslavHoral Šumperk197929.445.32
3.57
4.28  7   
16Kříž TomášDraci Šumperk198329.455.33
5.33
4.28 7    
17Saňák MartinRapotín197829.505.38
4.03
4.29  8   
18Mazák LukášSokol Hrabenov198630.005.48
5.48
4.30 8    
19Kříž RadomírNový Malín197730.075.55
4.20
4.31  9   
20David MichalKMB200330.336.21
6.21
4.35 9    
21Köhler JanZábřeh199130.336.21
6.21
4.35 10    
22Giesel LiborHoRUNi197330.346.22
4.47
4.35  10   
23Benda DavidHorní Studénky197730.346.22
4.47
4.35  11   
24Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196830.356.23
0.00
4.35   1  
25Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197730.376.25
4.50
4.36  12   
26Bartoš AntonínSKP Šumperk197330.386.26
4.51
4.36  13   
27Scheuer JanActivity Lanškroun196630.396.27
0.04
4.36   2  
28Doležal JaromírBrníčko197430.466.34
4.59
4.37  14   
29Rýznar JanTJ Sokol Hrabenov199630.486.36
6.36
4.37 11    
30Benda FrantišekŠtíty198730.566.44
6.44
4.39 12    
31Dostál JiříAmgis BM196431.347.22
0.59
4.44   3  
32Novotný Tomᚊumperk197532.017.49
6.14
4.48  15   
33Štábl PatrikKVS Šumperk200632.047.52
6.06
4.493     
34Žoužela DavidBludov198632.128.00
8.00
4.50 13    
35Hloušková MarcelaSKP Šumperk197432.268.14
0.00
4.52  1   
36Ozorovský KarolAtletika Zábřeh197632.448.32
6.57
4.55  16   
37Přibyl JosefPostřelmov198233.048.52
7.17
4.58  17   
38Šimková MarkétaDOLS Šumperk197733.359.23
1.09
5.03  2   
39Hobler MilošLeština197133.399.27
3.04
5.03   4  
40Žouželová Veronika199133.469.34
0.00
5.04 1    
41Jirásková EvaMaratonstav Úpice196433.499.37
0.00
5.05   1  
42Keszelá ZuzanaKrchleby199034.099.57
0.23
5.08 2    
43Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun197734.1210.00
1.46
5.08  3   
44Tkadlec PavelFilipová195534.2310.11
0.00
5.10    1 
45Květoň VladimírKVS Šumperk196834.2610.14
3.51
5.10   5  
46Brokeš TomášGF6 Šumperk198434.3310.21
10.21
5.11 14    
47Sýkorová AnnaTJ Šumperk200734.4910.37
0.00
5.141     
48Krpec StanislavŠumperk196235.3511.23
1.12
5.21    2 
49Brokeš RostislavForce Jeseník196235.4911.37
1.26
5.23    3 
50Matús Jana199236.2412.12
2.38
5.28 3    
51Miča JanSDH Bratrušov200736.3112.19
10.33
5.294     
52Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197537.1913.07
4.53
5.36  4   
53Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195438.0713.55
3.44
5.43    4 
54Habigerová RadkaKVS Šumperk199538.1214.00
4.26
5.44 4    
55Batěk MiroslavHrabišín195438.2514.13
4.02
5.46    5 
56Knápek LubomírLK Šumperk195939.2215.10
4.59
5.55    6 
57Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196339.4515.33
9.10
5.58   6  
58Krňávková EvaŠumperk197539.5515.43
7.29
6.00  5   
59Hrubá MartinaKVS Šumperk197240.0115.49
6.12
6.01   2  
60Macková HanaBratrušov198340.3116.19
8.05
6.05  6   
61Vařeka StanislavHojná účast196941.4017.28
11.05
6.15   7  
62Smolichová JanaZábřeh197143.0018.48
9.11
6.27   3  
63Vojáčková BlankaNový Malín196143.2319.11
0.00
6.31    1 
64Smolicha JosefNový Malín195643.2619.14
9.03
6.31    7 
65Krumer MiroslavMK Ostrov194944.2320.11
0.00
6.40     1