Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Štědrý běh - Chlapák
12. 06. 2022, 10.00
Sylva Kesslerová - 737 215 230, Jiří Kessler 737 927 738, stedry.beh@seznam.cz, Štědrákova Lhota - Skiareál Panorama
7560 m, převýšení 284 m, hromadný start, lesní běh, zpevněné lesní cesty, louky

Výsledky

Výsledky

foto1   

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Kechrt TomášPrime Sport Expert198132.010.00
0.00
4.14  1   
2Málek JiříKosteljinak.cz198232.060.05
0.05
4.14  2   
3Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners199133.411.40
0.00
4.27 1    
4Miča PetrSDH Bratrušov197934.272.26
2.26
4.33  3   
5Langhammer VáclavŠtíty197835.243.23
3.23
4.40  4   
6Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.198536.264.25
2.45
4.49 2    
7Ženčák JakubŠumperk198837.025.01
3.21
4.53 3    
8Kubín AdamCvičírna198737.085.07
3.27
4.54 4    
9Kříž TomášDraci Šumperk198337.275.26
3.46
4.57 5    
10Kříž RadomírNový Malín197738.106.09
6.09
5.02  5   
11Bartoš AntonínSKP Šumperk197341.159.14
9.14
5.27  6   
12Křivohlávek PavelNový Malín197041.219.20
0.00
5.28   1  
13Ozorovský KarolAtletika Zábřeh197641.309.29
9.29
5.29  7   
14Dostál JiříAmgis BM196441.329.31
0.11
5.29   2  
15Gronych RadekKomňátka196741.509.49
0.29
5.32   3  
16Miča JanSDH Bratrušov200742.0610.05
0.00
5.341     
17Benda DavidHorní Studénky197742.1010.09
10.09
5.34  8   
18Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196842.1610.15
0.55
5.35   4  
19Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun197742.1610.15
0.00
5.35  1   
20Žoužela DavidBludov198642.3010.29
8.49
5.37 6    
21Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197742.3610.35
10.35
5.38  9   
22Tkadlec PavelFilipová195542.4410.43
0.00
5.39    1 
23Šimek VladimírDOLS Šumperk197542.5510.54
10.54
5.40  10   
24Ženčák JaroslavTJ Šumperk196142.5510.54
0.11
5.40    2 
25Bank JaroslavŠumperk198443.2211.21
9.41
5.44 7    
26Žouželová Veronika199143.3011.29
0.00
5.45 1    
27Benda FrantišekŠtíty198744.0212.01
10.21
5.49 8    
28Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk198444.0712.06
1.51
5.50  2   
29Ozorovský MariánSudkov197544.5712.56
12.56
5.56  11   
30Minář JosefTJ Šumperk197044.5912.58
3.38
5.57   5  
31Mazák LukášSokol Hrabenov198647.3215.31
13.51
6.17 9    
32Šimková MarkétaDOLS Šumperk197748.0416.03
5.48
6.21  3   
33Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196348.3716.36
7.16
6.25   6  
34Macková HanaBratrušov198349.0317.02
6.47
6.29  4   
35Křivohlávková IlonaNový Malín196949.3117.30
0.00
6.32   1  
36Knápek LubomírLK Šumperk195950.5218.51
8.08
6.43    3 
37Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195452.5220.51
10.08
6.59    4 
38Krňávková EvaŠumperk197553.1621.15
11.00
7.02  5